Doopfeest!
Zondag 6 maart zullen we in onze kerk een feestelijke dienst hebben!

Evi, dochter van Iris Diesfeldt en Raoul van den Heuvel

en

Niels, zoon van Anke Jolink en Rob Gerritsen,

zullen gedoopt worden!
Het binnenbrengen van de dopelingen is altijd een heel speciaal moment. Bij ons in Hummelo gaat dat op een extra mooie manier: we kunnen immers bijna een rondje door de kerk maken, iedereen kan de kinderen dan bewonderen. Mirte zal vanuit de Kinderkerk het doopwater binnenbrengen.
Als dan de woorden "ik doop je in de naam van de Vader, de Zoon en de Heilige Geest" klinken, wordt het geloof als het ware zichtbaar gemaakt. Vanuit die drie-eenheid van Vader, Zoon en Heilige Geest, geloven wij en mogen we gemeente zijn voor, door en met elkaar. We mogen dankbaar zijn dat wij dat midden in de 40 dagentijd met elkaar mogen meemaken. De periode van bezinning en inkeer geeft door het dopen van Evi en Niels een extra verdieping en verrijking.
Het belooft dan ook een feestelijke dienst te worden, met veel muziek.

Wees welkom allemaal!

Ds Elise Roth-Wijnands

   
© Protestantse gemeente Hummelo 2013